facebook instagram blog

Moskitiery na okna – oferta firmy Pasywny Dom

 

Owady w mieszkaniu mogą stanowić dużą uciążliwość, szczególnie w sezonie wiosennym i letnim. Mimo dostępności preparatów chemicznych odstraszających komary czy muchy, jedynym skutecznym rozwiązaniem pozostaje montaż moskitier na okna. Prawidłowo zainstalowana bariera wykonana z solidnej siatki całkowicie eliminuje problem insektów wewnątrz domu. Nie obawiaj się jednak utraty estetyki. Nowoczesne siatki na okno przeciw owadom są cienkie i prawie niewidoczne. Można je dowolnie przycinać, dzięki czemu pasują zarówno do okien, jak i do drzwi balkonowych czy tarasowych.

 

Moskitiery występują w wielu wariantach. Oferujemy gotowe produkty oraz siatki do samodzielnego przycięcia i montażu. Możesz zdecydować się na siatkę opartą na gotowej ramce, którą montuje się na okno na stałe. Możesz też wybrać model siatki przeciw komarom na drzwi tarasowe, która umożliwia wygodne wchodzenie i wychodzenie z pomieszczenia. Wariantów jest bardzo wiele, dlatego z pewnością dobierzesz taki produkt, który najlepiej wpisuje się w Twoje potrzeby.

 

Siatki na okno przeciw owadom do samodzielnego montażu

 

Korzystną opcją jest zakup siatki na okno przeciw komarom oraz elementów do jej montażu, które pozwalają na samodzielną instalację. Zamontowanie moskitier dostępnych w Pasywnym Domu jest bardzo proste i z pewnością każdy poradzi sobie z tym zadaniem bez problemu. Oferowane elementy pozwalają na dowolne przycinanie i kształtowanie siatki zgodnie z zapotrzebowaniem. Dzięki temu możesz zaoszczędzić pieniądze oraz spędzić czas z najbliższymi na majsterkowaniu. Duży wybór wariantów do samodzielnego montażu umożliwia także dopasowanie moskitiery do okien i drzwi o nietypowych kształtach i rozmiarach.

 

Pasywny Dom to miejsce, w którym oprócz wysokiej jakości moskitier, kupisz różnego typu uszczelki. Proponujemy produkty do okien i drzwi wykonanych z wysokiej jakości tworzyw. Uszczelki do okien pcv sprowadzamy od wiodących producentów polskich i zagranicznych. Zachęcamy do przejrzenia oferty i kontaktu z nami, jeśli potrzebujesz porady lub wsparcia podczas zakupów.

 

FHPU DOMINO
UL. SABINOWSKA 18 | 42-200 CZĘSTOCHOWA